آهن و فلزات TEXAS

HOUSTON – 31 اکتبر 2017 – Texas Iron & Metal ، یک تامین کننده فولاد مستقر در خانواده ، خانوادگی و اداره شده در هوستون ، هیجان زده است که از گسترش موقعیت فعلی انبار خود در 865 Lockwood Drive ، فقط سه مایلی شرق مرکز شهر Houston ، خبر می دهدانبار تگزاس آیرون و فلز که اکنون در بیش از 10 هکتار واقع شده است ، چهار برابر افزایش یافته و به بیش از 120،000 فوت مربع رسیده است. علاوه بر این ، تامین کننده فولاد جدید و مازاد فضای حیاط خود را برای ذخیره موجودی دو برابر کرد و تعداد موجودی فعلی خود را در مکان های Lockwood Drive و Harvey Wilson Drive گسترش داد. خدمات در محل شامل تحویل گرفتن برای سفارشات قبلی ، بارگیری سریع ، و هم اره و هم برش شعله. قیمت پروفیل آلومینیوم در تهران حیاط موجودی Iron & Metal Texas برای دسترسی بهتر به انتخاب برتر خود ، از جمله اقلام سخت یافتن ، برای عموم آزاد است.با ارتقا production تولید اره گروه خود با اضافه کردن اره دیگر و ارائه قیچی برای اولین بار ، خدمات Texas Iron and Metal نیز رشد کرده است. با نصب اره باند HEM H160A-DC ، این شرکت قادر است انواع اشکال فولادی از جمله لوله ، تیر ، زاویه ، لوله و کانال را اره کند و همچنین می تواند بسته های تا 25 ″ x25 handle را اداره کند. با توجه به اینکه اره اتوماتیک است ، Texas Iron & Metal برای برش با حجم بالا آماده است. اضافه شدن یک برش صفحه سین سیناتی به بخش تولید آنها به تیم آنها این توانایی را می دهد که صفحه را به ابعاد مشخص برش داده و هزینه ساخت مشتری را کاهش دهد ، زیرا لبه های برش خورده تمیز و صاف خواهند بود. آهن و فلز تگزاس می تواند مواد را به عرض 12 and و ضخامت هر قطر از 16/3 ″ تا 1/2 she برش دهد. آهن و فلزات TEXAS

 

 آهن و فلزات TEXAS

قیمت ورق آهن رسان

ماکس ریچنتال ، صاحب نسل سوم تگزاس آهنین و فلز ، اظهار داشت: “این زمان رشد هیجان انگیزی برای شرکت ما است.” “ما مشتاقانه منتظر افزایش موجودی محصولات خود هستیم تا بتوانیم به مشتریان خود که به دنبال فولاد ، لوله یا سایر محصولات صنعتی با کیفیت Prime یا Less-Prime تر هستند ، خدمات بهتر ارائه دهیم ، 5 نکته ایمنی هنگام کار با فولاد و لوله ها بنابراین آنها می توانند آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند ، خریداری کنند و بارگیری کنند. آهن و فلزات TEXASIron & Metal Texas خرید و فروش مواد جدید و اضافی فولاد و صنعتی را در سراسر ایالات متحده انجام می دهد. پرسنل آگاه و متبحر آنها متعهد به اطمینان از انجام معاملات روان هستند ، و مشتریان را در یافتن آنچه که نیاز دارند ، خرید و بارگیری آن آسان و سریع انجام می دهند.

مازاد دلایل فروش آهن و فلز TEXAS

هیچ زمانی بهتر از سال جدید برای فروش مازاد فولاد ، آلومینیوم ، لوله های ضد زنگ و آلیاژ ، اشکال ساختاری ، صفحه و سایر محصولات صنعتی وجود ندارد! چه اکنون که یک شغل به پایان رسیده است ، به دنبال سازماندهی و پاکسازی تاسیسات هستید ، آیا برای اداره کار بزرگی که در حال انجام است. 5 نوآوری در فناوری ساخت و ساز  به فضای بیشتری نیاز دارید یا می خواهید برای فروش مواد باقیمانده از یک شغل پول نقد بیاورید ، Iron Iron & Metal به عنوان خریدار با نرخ بالای مازاد شناخته می شود. آهن و فلزات TEXAS

  1. ما بیش از 75 سال تجربه در زمینه تسهیل و ساختاردهی معاملات واضح ، سازمان یافته و موفق داریم.
  2. تیم ما موانعی را که ممکن است قیمت آهن ۱۲ اصفهان در فروش شما با آن روبرو شود می داند و ما برای غلبه بر آنها با هم همکاری می کنیم.
  3. ما تلاش می کنیم تا به شما کمک کنیم معامله ای را انجام دهید که به نفع شرکت اصلی شما باشد
  4. ما یک معامله نرم و بدون تعجب را تضمین می کنیم – به عبارت دیگر ، تیم Iron & Metal تگزاس دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که ما می گوییم انجام خواهیم داد.
  5. ما یک خریدار مستقیم هستیم ، نه یک کارگزار ، بنابراین وقت خود را صرف جستجوی یک خریدار نمی کنید فقط برای این که یک معامله کاملاً محکم داشته باشید. بعلاوه ، شما هزینه کارگزار را پرداخت نخواهید کرد.
  6. ما از هر مقدار موجودی ، کوچک یا بزرگ استفاده می کنیم. با داشتن امکانات و تجربه تدارکاتی ، می توانیم تمام فروشندگان را در خود جای دهیم.

قیمت اتصالات آهن

تهران در وب سایت آهن رسان به نشانی  www.ahanresan.irجهت اسکلت فلزی آهن فروشی قادری گیلاوند آهن انلاین اصفهان قیمت آهن در کارخانه ذوب آهن اصفهان مرکز آهن آهن آنلاین نبشی آیرومات خرید اهن الات از کارخانه محاسبه آنلاین وزن قوطی آهن پخش قیمت پروفیل آهن آنلاین قیمت آهن فایکو در کانال قیمت گذاری آهن رسان  قیمت آهن کیلویی قیمت روز آهن قیمت قوطی آهن قیمت هر کیلو آهن درب و پنجره قیمت آهن فایکو قیمت آهن اصفهان آهن آنلاین آهن فروشی شادآباد قیمت پروفیل آهن پرایس مرکز آهن آهن پخش قیمت هر کیلو آهن امروز قیمت آهن فایکو آهن آنلاین قیمت آهن اصفهان قیمت آهن ذوب آهن اصفهان قیمت آهن کیلویی قیمت روز آهن 14 اصفهان قیمت قوطی آهن نمودار قیمت آهن در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

مواد و  مصالح اولیه حوزه ساختمان

فروش مواد اضافی شما به آهن و فلز تگزاس خطرات قطع موجودی کالا را کاهش می دهد ، مانند هزینه های بالای نگهداری و جابجایی ، کمبود فضای کافی در تأسیسات و فرصت های سرمایه گذاری از دست رفته برای تجارت شما. پروفیل های سازه ای فولاد ضد زنگ اگر ما در نتیجه تعهدی که برای ما به ارمغان می آورید ، مواد خریداری کنیم ، Iron Iron & Metal هزینه یاب را پرداخت می کند! بنابراین ، اگر کسی را می شناسید که مواد اضافی برای فروش دارد ، به ما بگویید!

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد