تیرآهن 14 وکارخانه های تامین کننده

تیرآهن 14 :

پروفیل تیرآهن 14، از جمله مقاطع فولادی می باشد که وظیفه تحمل بارهای ناشی از نیروی برشی و لنگر خمشی می باشد که عمده استفاده آن در صنعت ساختمان سازی و فرآیند تولید تیرآهن از عملیات نورد گرم می باشد .  از تیرآهن در ساختمان سازی به نسبت بال و عرض های آن در دسته ها مختلفی قرار می گیرد .تیرآهن 14 وکارخانه های تامین کننده 

قیمت تیرآهن اصفهان در تهران

از جمله مزایای استفاده از تیرآهن :

وجود مزیت امکان توسعه بعد از اتمام سازه
امکان اتصال چندین قطعه به یک دیگر
مزیت قطعات از پیش ساخته شده در کارخانه
سرعت بالا در اجرا و نصب تیرآهن

قیمت میلگرد در مشهد

معرفی تیرآهن کارخانه فایکو :

تیراهن های فایکو به علت قابلیت تنش بالا و تحمل فشارهای نیروهای وارده از جمله اصلی ترین المان ها در سازه های ساختمانی به حساب می آید . تیرآهن شرکت فایکو  بر اساس استاندارد IPE تولید و عرضه می گردد .

قیمت تیرآهن سبک در مشهد

IPEدر مورد  این استاندارد می توان توضیحاتی مختصر را داد به این شرح که : تیرآهن های معمولی و استاندارد  I  به این شکل می باشند  که طبق استاندارد اروپا تولید می شوند و از مهم ترین مشخصه این تیرآهن به قابلیت یک نواخت بودن حفاظت بال از ابتدا تا انتها را می توان نام برد به همین دلیل به نسبت سایر از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد .

 

تیرآهن 14 وکارخانه های تامین کننده

از جمله کاربردهای  تیرآهن :

کلام آخر :

5 نکته ایمنی هنگام کار با فولاد و لوله ها

تیرآهن محصولی فولادی می باشد که از طریق فرآیند نورد گرم تولید می گردد و مقطع عرضی معینی دارد تیرآهن از جمله مهم ترین پروفیل های ساختمانی به حساب می آید و عنصری پر کاربرد در ساخت و ساز می باشد .که نیرهای برشی و لنگر خمشی را خنثی می نماید .

5 استفاده از ماتینگ فولادی

نمونه ای کارخانه های تأمین کننده تیرآهن در ایران  :

ایران به دلیل برخورداری از وجود منابع غنی فلزی از جمله سنگ آهن و…. از این رو کارخانه جات بسیار در تولید و عرضه محصولات فلزی فعالیت می کنند که می توان به کارخانه جات :

اشاره کرد که از جمله اصلی ترین کارخانه جات در تولید تیرآهن در بازار می باشند .

انفجار سودا

وجود چه عواملی سبب ایجاد ویژگی در تیرآهن می گردد :

به طور عمده وزن هر شاخه تیرآهن در حدود 155 کیلو گرم می باشد و طبق استاندارد IPE ساخته می شود . در این سبک تیرآهن ها هرچه ارتفاع مقطع تیرآهن بالاتر باشد و افزایش پیدا کند مقاومت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد . در ایران مرسوم است که از سبک تیرآهن 14 بیشترین استفاده را می کنند.

شکستگی فیبر

به عنوان قرار دهی در ساختمان ها در پست های ستون ، خرپا ، تیر، پوشش سقف و ….و از جمله کاربرد دیگر آن برای ساخت پل های لانه زنبوری در بناها های سنگین هم می توان اشاره کرد .تیرآهن 14 وکارخانه های تامین کننده

معایب تیرآهن به چه مواردی اطلاق می گردد  :

فولاد کربنی در صنعت خدمات غذایی

نبشی ۸*۸۰*۸۰ شکفته 

تیرآهن 14 وکارخانه های تامین کننده

معرفی یکی از کارخانه جات معروف و موفق تولید تیرآهن :

مقاومت مشخصه تقویت کننده فولاد

در این راستا می توانیم به شرکت ذوب آهن اصفهان که مادر صنعت فولاد کشور می باشد اشاره کنیم که این شرکت در سال 97 در لست برترین ها ی تولید داخلی قرار گرفته است .

درک 3 محصول فولادی رایج که در ساخت و ساز استفاده می شود

تیرآهن بال باریک شیبدار IPN : از جمله تیرآهن های بال باریک شیبدار که در کارخانه ی ذوب آهن اصفهان تولید و عرضه می گردد و دارای نشان استاندارد ملی ایران ایران می باشد و در جدول برترین ها هم از نام آن یاد آوری گردیده است.تیرآهن 14 وکارخانه های تامین کننده