فولاد مورد استفاده در ورق فلز

فرآیند ساخت ورق فلز با مفهومی آغاز می شود که نیاز به ورق فلز متناسب با نیاز خاص مشتری است قیمت هاش ترک در تهران که با یک تجارت که چنین پروژه هایی را انجام می دهد قرارداد می بندد. در حالی که مشتری در انتخاب ماده به هر تعداد گزینه دارد ، انتخاب فولاد معمول است.فولاد مورد استفاده در ورق فلز

ورق فولاد

در آن زیرمجموعه چهار نوع فولاد خاص وجود دارد که ممکن است برای استفاده در هنگام ساخت ورق فلز مورد استفاده قرار گیرند. آن ها هستند:

فولاد

در داخل این فولاد خاص ، در واقع فولاد کربنی وجود دارد ، اگرچه عناصر دیگری نیز برای منحصر به فرد بودن آن در نظر گرفته شده است. کدام عناصر به محصول بستگی دارند قیمت تیرآهن سبک در مشهد که این بستگی به این دارد که آیا اثر مطلوب این است که آن را سفت تر ، قوی تر کند یا از آن در برابر خوردگی محافظت کند.عناصری که به تولید فولاد مقاوم کمک می کنند شامل منگنز ، کروم و تنگستن است. برای استحکام بیشتر ، نیکل یا وانادیوم گزینه های معمول هستند. این یک فولاد آسان برای تولید است ، با صرفه جویی اقتصادی توجه کسانی را که نیاز به تماشای بودجه خود دارند جلب می کند.

 

فولاد مورد استفاده در ورق فلز

فولاد کربن

محصولاتی که به عنوان محصول جانبی اصلی به قدرت نیاز دارند ، مانند پل ها ، این گزینه خاص را انتخاب می کنند. جای تعجب نیست که در اینجا کربن جز component اصلی است ، همراه با آهن که به تشکیل ترکیبی قوی از خواص کمک می کند. در این نگرانی ، انتخاب فولاد کم کربن ، متوسط ​​و زیاد وجود دارد.نسخه کم با توجه به استفاده از آن در مواردی مانند نرده ها ، دروازه ها ، یا نرده ها ، قابلیت انعطاف پذیری را دارد. فولاد ضد زنگ یک تازه‌وارد نسبی حرکت به سمت بالا انواع مواردی را نشان می دهد که اکثر افراد با آنها تماس می گیرند ، مانند لوازم خانگی و بسیاری از وسایل نقلیه. محتوای زیاد کربن در سیم ها مشهود است ، اما به دلیل افزایش میزان کربن مورد استفاده ، محصول شکننده تری ظاهر می شود.

فولاد ضد زنگ

ارزش اصلی در مورد این مورد این واقعیت است که خوردگی به دلیل پوشش محافظتی که از کروم درون آن ارائه می شود ، به طور موثر دفع می شود. این بدان معناست که محصولاتی که برای کار با آب به طور مکرر تولید می شوند و ممکن است از یک سینک آشپزخانه تا یک قایق متغیر باشند ، می توانند از آسیب اجتناب ناپذیر هوا و رطوبت که به طور معمول حتی از مقدار کم استفاده ناشی می شود ، عایق بندی شوند.ریخته‌گری میلگرد در بتون علاوه بر این ، ماشین آلاتی که با پردازش مایعات کار می کنند ، بدون عایق بندی که ارائه می شود ، عمر محدودی دارند. سرانجام ، ساختمانهایی که به طور روزمره با عناصر سر و کار دارند ، می توانند با استفاده از این نوع فولاد ورق فلز ، در برابر کوبش سخت تحمل کنند.

فولاد ابزار

مانند کربن ، فولاد ابزار به دلیل قابلیت انعطاف پذیری ارزش بالایی دارد ، کربن تقریباً یک درصد از محتوای آن را تشکیل می دهد. آلیاژ نیز بخشی از بسته کلی است ، اگرچه سطح محتوای آن بستگی به محل استفاده دارد ، اما شرایط شدیدتر نیاز به بالاتر بودن آلیاژ و کاربیدهای داخل آن را دارد.

نام این واضح است که آن را به تولید ابزار پیوند می دهد ، با برخی از موارد چکش است. می میرد و مشت می زند. انواع تیغه ها نیز در این دسته قرار می گیرند که مواردی مبتنی بر ماشین در کنار گزینه های دیگر مانند چاقو ایجاد می شوند. ترکیب سفت و سخت این شکل از فولاد با این واقعیت افزایش می یابدتماس با ما  که فاقد سایش است و می تواند در شرایط گرما یا شرایط بسیار سخت تحویل داده شود. اشکال مختلف موجود به این دارایی اضافه می شوند که فقط چند شکل مسطح و مربع نامگذاری شده اند. سرانجام ، هنگام استفاده از فولاد ابزار می توان مواد دیگر را نیز فرم داد.

 

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

بهترین گزینه

ساخت ورق می تواند سطوح مختلفی از کیفیت را ارائه دهد و بر اساس کیفیت ورق فلز مورد استفاده باشد. علاوه بر این ، تجربه پرسنل تولید کننده آن می تواند از اشتباهاتی که مهلت های قانونی را به خطر می اندازد جلوگیری کند. Quick-Way Manufacturing تجهیزات پیشرفته و زمان چرخش سریع را ارائه می دهد ، بنابراین در صورت نیاز در این زمینه با ما تماس بگیرید.