فولاد کربنی در خدمات غذایی

چگونه فولاد کربنی مورد استفاده در صنعت خدمات غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد :

همانطور که قبلا ً پوشش دادیم ، فولاد ضد زنگ طیف وسیعی از کاربردها را دارد . و در طول تاریخ ، شاید شناخته‌شده‌ترین استفاده آن چیزی برای انجام دادن به غذا داشته باشد. کارد و چنگال‌های فولادی ضد زنگ از سال ۱۹۱۰ به این طرف و آن طرف رفته . sinks فولادی ضد زنگ اولین بار در دهه ۱۹۳۰ معرفی شدند و cooktops فولادی ضد زنگ و backsplashes به دهه‌های ۱۹۴۰ و ۱۹۵۰ باز می‌گردد . در اواخر دهه ۱۹۸۰ هنگامی که جنرال‌الکتریک شروع به هل دادن یخچال استیل ضد زنگ ، یخچال پهلو به پهلو و محصولات آشپزی در تبلیغات تلویزیونی و مواد چاپی کرد ، ذکر نام فولاد ضد زنگ در آشپزخانه در اواخر دهه ۱۹۸۰ به یک نام خانگی تبدیل شد .انواع جاده و خیابان فولاد ضد زنگ به مدت بیش از یک قرن خود را ثابت کرده‌است , زمان و بار دیگر مواد ایمن برای مواد غذایی است . به هر حال , خوردگی , زنگ زدن , و یا فراهم کردن شرایط قابل سکونت برای پاتوژن مضر اتفاق نمی‌افتد . به لحاظ بهداشت و دوام , کشف قرن بیستم فولاد ضد زنگ هنوز هم در صنایع غذایی و نوشیدنی موج می‌زند .و اگر به آینده نگاه کنید می‌توانید فولاد ضد زنگ را در گستره وسیعی از برنامه‌های غذایی تجاری ، مدت‌ها قبل و بعد از آشپزخانه پیدا کنید .فولاد کربنی در صنعت خدمات غذایی

فولاد کربنی در خدمات غذایی

امروزه ، به طور اساسی مشخص شده‌است که مقدار زیادی از مواد غذایی ما قبل از رسیدن به یک سوپرمارکت یا آشپزخانه بسته‌بندی و بسته‌بندی می‌شوند . قیمت تیرآهن اصفهان در تهران و کل فرآیند باید تحت شرایط بهداشتی رخ دهد .

امروزه بیش از ۳۰ درصد از فولاد ضد زنگ تولید شده در صنایع غذایی و نوشیدنی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد این کاربردها عبارتند از:

  1. کاربردهای کشاورزی ، تجهیزات الکتریکی و مکانیکی ، حصارها ، درها ، آبیاری ، مخازن ذخیره‌سازی .
  2. پردازش غذا ، خطوط آب داغ ، انبار فله ، حمل و نقل ، آماده‌سازی .
  3. آماده‌سازی غذا ، قیمت پروفیل سطوح ، قابلمه و ماهی‌تابه ، sinks .
  4. نمایش نمایش ، cake، stands ، غلتک‌های داغ سگ .
  5. دستگاه‌های خود گردان ، ماشین‌های خودکار فروش ، دستگاه‌های بلیط‌ها .

اساسا ً، در هر مرحله از آنچه که برای آوردن غذاها و نوشیدنی‌ها به مردم در سطح بالا لازم است ، به فولاد ضد زنگ اطمینان پیدا خواهید کرد .فولاد ضد زنگ برای کاربردهای کنترل مواد غذایی ایده‌آل است , اما هیچ فولاد ضد زنگ به عنوان درجه مواد غذایی واجد شرایط نیست  عیارها براساس چگونگی اندازه‌گیری آن‌ها در برابر آزمایش‌ها و الزامات مختلف تعیین می‌شوند . برای ضد زنگ , ویژگی‌هایی که ما به آن نگاه می‌کنیم کیفیت , دوام و مقاومت به دما هستند . فولادهای زنگ نزن که پایه را می‌سازند.قیمت ورق ساختمانیببین من چی کار کردم  برای تهیه غذا , ذخیره‌سازی , و غذا خوردن ایمن هستند .از همه انواع فولاد ضد زنگ چیزی است که معمولا ً در صنعت غذا و نوشیدنی به کار می‌رود . فولاد ضد زنگ خطری ندارد . مقاومت به خوردگی به مقدار بالای نیکل آن نسبت داده می‌شود در حالی که از میزان کروم آن جلوگیری می‌شود . پیدا کردن فولاد ضد زنگ در همه جا از آشپزخانه تجاری تا کارخانه‌های فراوری مواد غذایی آسان است .

راهنمای کامل انتخاب استیل ضد زنگ برای صنعت پردازش غذا:

پردازنده‌های غذا در سراسر دنیا با محدودیت‌های سختگیرانه‌تر و سختگیرانه‌تر در شکل مقررات و مقررات بین‌المللی مواجه هستند . این حقیقتی است که به بهتر شدن بهتر کره زمین کمک می‌کند ، اما با منحنی یادگیری فشرده برای پردازنده‌ها همراه است .شما می‌بینید , با تکامل تکنولوژی و امکانات بیشتر و بیشتری در حال استفاده از اجزای مستقل برای زمان‌های تولید سریع‌تر , این قطعات جدید باید آزمایش شوند و به عنوان ” درجه غذا ” در ابتدا مورد آزمایش قرار گیرند و تنها حاوی مواد و finishes هستند که برای استفاده در صنعت مواد غذایی ایمن تلقی می‌شوند . این به این معنی است که مواد , مانند فولاد ضد زنگ درجه مواد , نیز در طول زمان حسابرسی به آزمایش گذاشته خواهند شد . نبشی ۴*۴۰*۴۰ شکفته  و اگر با این لایحه متناسب نباشند , می‌تواند به معنی اخبار بد برای تولید کننده باشد .شکستگی فیبرتجهیزات فرآوری مواد فولادی ضد زنگ , اگر شما در تولید غذا کار کنید و یا بخشی از یک تیم هستید که تجهیزات لازم برای صنعت را طراحی می‌کند , زمان زیادی است که با سردردهای بالقوه سازگار که می‌تواند با مواد سطحی وارد شود , آموزش دهید . امروزه , ما می‌خواهیم عمیقا ً به فولاد ضد زنگ مواد غذایی و شکلی که در هنگام استفاده در تاسیسات فرآوری مورد استفاده قرار می‌گیرد , کاوش کنیم .فولاد کربنی در صنعت خدمات غذایی

 فولاد ضد زنگ:

چرا که فولاد ضد زنگ وقتی به سطوح تجهیزات مورد استفاده در پردازش غذا می‌رسد انتخاب خوبی است , اما مطمئن است که فولاد ضد زنگ استاندارد طلا برای چندین دلیل است . فولاد کربنی در صنعت خدمات غذایی به عنوان مثال , این کار در انواع گسترده‌ای از finishes که به عنوان گزینه‌های متنوع و فراگیر برای مدرن‌ترین تجهیزات فرآوری مواد غذایی مورد استفاده در تاسیسات امروزی عمل می‌کنند , صورت می‌گیرد .در زیر چند دلیل آورده شده‌است که چرا فولاد ضد زنگ درجه غذا اغلب توسط پردازشگرهای غذا مورد استفاده قرار می‌گیرد.سطح نفوذ ناپذیر آن مانع آلودگی می‌شود که در طیف وسیعی از finishes فراگیر موجود است و به آسانی با مواد شوینده سمی طراحی می‌شود که به عنوان یک سطح خنثی برای محصولات غذایی ساخته می‌شود ، که به این معنی است که این ماده قربانی خوردگی یا پیری نمی‌شود و خواص مقاوم در برابر خوردگی دارد .قیمت نبشیالبته فولاد ضد زنگ در هر جز از تاسیسات غذایی پیدا نخواهد شد ، اما این نشان می‌دهد که استاندارد most تمام شده‌است . در اینجا برخی از رایج‌ترین کاربردهای آن از طریق فلزات آهنی وجود دارد :تجهیزات پردازش غذا علاوه بر فولاد ضد زنگ که برای سطوح تماس غذا و مواد دیگر استفاده می‌شود ، تجهیزات پردازش غذا نیز مجهز به تجهیزات nameplates هستند که اطلاعات ضروری مانند نام محصول ، هشدارهای ایمنی و ایمنی و داده‌های مهم تجهیزات را منتقل می‌کنند . تجهیزات فولاد ضد زنگ انتخاب ارجح در صنعت فرآوری مواد غذایی هستند ، به لطف خواص ضد ضد زنگ فولاد ضد زنگ ، مقاومت عالی در برابر dents ، خراش‌ها و لکه‌ها ، و عملکرد برتر در محیط‌های شدیدا اسیدی و اسیدی .بسته به مشخصات محصول و محصول ، فولاد ضد زنگ نیز می‌تواند برای هزاران ابزار و تجهیزات دیگر مورد استفاده قرار گیرد . همانطور که می‌توانید با استفاده از کاربردهای بالا ببینید ، سطح بالای صاف آن برای انواع مواد و دما مناسب است ، چه غذا گرم باشد و چه سرد باشد، چه در فرم‌های جامد یا جامد .

چه چیزی یک فولاد ضد زنگ را تشکیل می‌دهد ؟

از آنجا که امروزه حدود ۱۵۰ درجه فولاد ضد زنگ در بازار وجود دارد ، به راحتی می‌توان اشتباهی را انتخاب کرد که تمام الزامات FDA را برآورده نکند . با این حال ، بسیاری از این finishes ممکن است مشابه به نظر برسند ، اما در واقعیت ، آن‌ها زمانی بسیار متفاوت هستند که به چه چیزی می‌توانند بر حسب روز به روز رسیدگی کنند .به طور کلی ، فولاد ضد زنگ درجه غذا سطوح خود را نشان می‌دهد که بسیار کم‌تر نفوذپذیر هستند – و بسیار نرم‌تر از بقیه هستند .  کیفیت مورد نیاز برای تامین کنندگان فولاد ضد زنگ برای مثال ، این نوع خاص از فولاد ضد زنگ باید قادر به مقاومت در برابر اسیدها ، alkalis و chlorides باشد ، مانند نمک که اغلب در طول پردازش به سطح فولاد معرفی می‌شود . اگر فولاد ضد زنگ این خاصیت را نداشته باشد ، این مصالح caustic می‌تواند به خوردگی زودرس کمک کند  و هنگامی که خوردگی شروع به تشکیل شود ، واحد باید به دلیل سطح ناهموار آن از جریان خارج شود .

برای کاربردهای صنعتی مواد غذایی ، جایی که این خوردگی مخرب رایج است ، تولید کنندگان ممکن است تصمیم بگیرند که فولاد ضد زنگ را از طریق یک روش درمان electropolishing قرار دهند . این روش یک زمان خواص ضد مقاومت اسید را افزایش می‌دهد که می‌تواند در نهایت از خوردگی جلوگیری کند که ممکن است منجر به آلودگی شود .فولاد کربنی در صنعت خدمات غذایی

ویژگی‌های فولاد ضد زنگ :

این که چه نوع فولاد ضد زنگ برای کاربردهای مواد غذایی و / یا مواد غذایی فراهم می‌کند ، اجازه دهید نگاهی به ویژگی‌هایی بیندازیم که تولید کننده فولاد ضد زنگ باید قبل از معرفی یک جز به آن اطلاع داشته باشد : فولاد ضد زنگ باید دارای مقدار کروم حداقل ۱۱ تا ۱۰ درصد باشد . این عامل تنها عاملی است که آن را مقاوم به زنگ زدن و خوردگی می‌کند . نگاه کردن به آن به صورت علمی ، کروم است که لایه خارجی فولاد را به مقاومت در برابر اکسیژن می‌دهد ؛ این لایه یک لایه passivation را تشکیل می‌دهد که برای زنگ زدن دشوار است .مقاومت بالایی در برابر گرما دارد : همانطور که قبلاً ذکر شد ، یکی از دلایلی که چرا فولاد ضد زنگ برای انواعی از کاربردهای پردازش مواد غذایی مناسب است ، این واقعیت است که نسبت به گرما شدیدا ً مقاوم است . در حقیقت ، اتمام آن نیز حاوی خواص ضد آتش است . اگر مقدار کروم و کروم آن بیشتر باشد ) در سطوح مناسب نیستند ، آنگاه فولاد ضد زنگ ممکن است قادر به تحمل گرما مورد نیاز برای کاربردهای صنعتی نباشد .5 واقعیت جالب در مورد فولاد که باید بدانید این فولاد می‌تواند رطوبت و مواد شیمیایی خاصی را تحمل کند: تقریبا ً همه انواع فولادهای ضد زنگ برای تحمل سطوح بالایی رطوبت و کاربرد مواد شیمیایی خاص ساخته شده‌اند ، بنابراین هیچ تعجبی ندارد که آن‌هایی که درجه مواد غذایی می‌توانند این چالش‌ها را بدون ترس از ایجاد حفره ، ترک یا خوردگی کنترل کنند . بهترین فولاد ضد زنگ برای صنعت فرآوری همانطور که در بالا ذکر شد، حدود ۱۵۰ نوع فولاد ضد زنگ موجود برای استفاده امروز وجود دارد ، اما فقط چند نوع فولاد ضد زنگ وجود دارد که به اندازه کافی قوی هستند که به عنوان ” درجه غذا ” در نظر گرفته شوند .اگرچه برخی استثنائات در این قانون وجود دارد اما تقریبا ً تمام فولاد ضد زنگ درجه مواد از فولاد ضد زنگ ۳۰۰ و ۴۰۰ ساخته شده‌است . در اینجا به این دلیل است که این مجموعه برای کاربردهای تولید غذا مناسب‌ترین است :

سری ۳۰۰- :

این سری با هر دو کروم و نیکل ، با حدود ۱۸ % و ۸ % به ترتیب ساخته شده‌است . با این فرمول خاص ، روکش فلزی غیر مغناطیسی است .

سری ۴۰۰- :

این مجموعه شامل chromium جفت کروم با تعداد کمی of دیگر عناصر دیگر است . به دلیل ترکیب ویژه آن ، روکش همیشه آهن‌ربا را جذب می‌کند .

توجه :

توصیف دومی از فولادهای ضد زنگ ۳۰۰ و ۴۰۰ مهم است که توجه را به آن معطوف کنند ، چون همه اجزای فولاد ضد زنگ باید دارای خواص مغناطیسی یا غیر مغناطیسی در کاربرد آن باشند . اگر شما قصد خرید یک قطعه از تجهیزات فولاد ضد زنگ را دارید ، ابتدا اطمینان حاصل کنید که خواص مغناطیسی آن مناسب خواهد بود و یا تجهیزات و اجزای آن را مختل نخواهد کرد .فولاد کربنی در صنعت خدمات غذایی

فراوری Dairy بیایید نگاهی دقیق‌تر به گزینه‌های موجود برای پردازنده در سری ۳۰۰ و ۴۰۰ فولاد ضد زنگ بیندازیم :

این رایج‌ترین گزینه مورد استفاده از جنس فولاد ضد زنگ در بازار است . این اغلب برای فرآوری محصولات لبنی ، آبجو ، و شیوه‌های بهداشتی گوناگون در یک ساختمان به کار می‌رود .

با این حال ، یک فولاد ضد زنگ درجه یک دیگر . این یک تنوع است که بیشتر در تولید مواد غذایی تجاری به کار می‌رود چون مقاومت در برابر خوردگی بهتر از ۳۰۴ نفر است . این به این دلیل است که بیشتر عنصر نیکل بیش از همتای خود را در بر می‌گیرد .

این شکل از فولاد ضد زنگ حاوی نیکل کم‌تر از آن‌هایی است که در این سری ۳۰۰ تایی دیده می‌شوند, که به این معنی است که نسبت به آن‌هایی که بخشی از ۴۰۰ سری هستند , نسبت به خوردگی در محیط‌های سخت آسیب‌پذیر است . به طور کلی ۴۳۰ ( 430 ) باید به زودی پس از رویارویی با رطوبت به منظور جلوگیری از زنگ‌زدگی , خشک شود .

نکته :

دیگر مهم این است که مشاهده مجموعه دیگری از اعداد در کنار درجه ، به عنوان مثال ، ” ۱۸ / ۸ ” ، و این به معنای ایستادن برای محتوای کروم فولاد ضد زنگ و نیکل است .استعلام قیمت ورق A283 اگر به دنبال یک فولاد ضد زنگ درجه بالا تجاری هستید ، پس این اعداد بالاتر هستند، بهتر است. همانطور که می‌دانید ، نیکل از زنگ‌زدگی جلوگیری می‌کند اما همیشه در سطوح بالا وجود ندارد چون تنها مقدار معینی از آن می‌تواند در هر روز مصرف شود ، به خصوص اگر فردی که غذا را مصرف می‌کند به عنصر آلرژی دارد . این سطوح هنوز جنبه دیگری برای بررسی زمان انتخاب فولاد ضد زنگ هستند که به طور ایمن در تاسیسات تولید مواد غذایی شما ادغام خواهد شد .فولاد کربنی در صنعت خدمات غذایی

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

صنعت پردازش غذا :

چیزی که صنعت پردازش غذا باید در مورد فولاد ضد زنگ مورد توجه قرار گیرد وقتی انتخاب می‌شود که فولاد ضد زنگ مناسب انتخاب شود ، زمان آن رسیده که شما برای کسب دانش کاری از سطوح درجه مواد غذایی خود تلاش کنید ، هر شکلی که ممکن است در آن باشد .تمیز کردن بخش‌های فولاد ضد زنگ شما از لحظه‌ای که ساختمان شما اجزای فولاد ضد زنگ جدید خود را با هم ترکیب می‌کند ، کلیدی است که یک برنامه تمیز و تمیز کاری تمیز و تمیز برای شما ایجاد می‌کند .با انواع فلزات آشنا شویدالبته ، اگر شما در تولید غذای تجاری کار می‌کنید ، پس از آن به طور مرتب فولاد ضد زنگ را تمیز می‌کنید تا به مقررات پایبند باشید ، اما پاک‌سازی روتین نباید در آنجا متوقف شود . آشپزخانه تجاری بسته به انواع فولاد ضد زنگ درجه مواد انتخاب‌شده و غذایی که با پایان مواجه می‌شود ، شما از این فهرست روش‌های تمیز کردن مناسب انتخاب خواهید کرد.