ورق فلزی

ساخت فلز چه فرآیندهایی دارد:

ساخت ورق فلزی فرآیند شکل‌دهی ورق‌های فلزی به شکل مورد نظر با استفاده از روش‌های مختلف ساخت می‌باشد . تکمیل یک محصول معمولا ً شامل مراحل بسیاری است – از برش و خمش تا تصفیه سطحی و مونتاژ .اغلب اوقات انواع مختلفی از تکنیک‌های ساخت برای رسیدن به نتیجه‌ای مشابه استفاده می‌شوند . اما انتخاب درست بسته به هزینه‌ها و نیازها هنوز وجود دارد .ورق فلزی

آشنایی با قیمت ورق

انواع فرایندهای ساخت فلزی:

مزایای استفاده از ورق‌های فلزی ورقه سوم فلزی ورقه سوم فرآیندهای ساخت فلز , سفر از ورق فلزی به محصول فلزی از مهندسی cad شروع می‌شود . پس از ساخت مدل‌ها , هر بخش از فرآیند ساخت ورق فلزی مورد نیاز استفاده می‌کند . رایج‌ترین آن‌ها عبارتند از:

 • برش لیزر برش لیزر انتخاب ترجیحی ورق برش است . روش برش سریع و دقیق که نتایج خوبی را تضمین می‌کند .
 • با مواد ضخیم‌تر , ممکن است برش پلاسما به دلیل سرعت زیاد استفاده شود . این مزیت تنها با ضخامت به بالا به سمت بالا مشخص است .در عین حال , کیفیت برش به نفع برش لیزری است . بنابراین بهتر است با خدمات برش لیزری برویم .
 • برش مکانیکی برش یا برش , به فرآیندی گفته می‌شود که ورق فلزی را بدون سوختن یا ذوب می‌کند . همچنین , هیچ چیپ تولید نمی‌کند . در اصل , پشم‌چینی متفاوت از برش با قیچی نیست .در برش , پانچ کار را بر روی یک قالب یا تیغه ثابت می‌کند . فاصله بین آن‌ها طوری است که قطعه کار از بین نرود و باعث برش آن شود این یک روش بسیار موثر و مقرون‌به‌صرفه برای برش دادن صفحات به اندازه زمانی است که برش پیچیده ضروری نباشد .
 • منگنه کاری راهی دیگر برای برش سوراخ‌هایی در یک ورق است . یک مشت فلزی به ملحفه می‌خورد . این روش برای تولید انبوه مناسب است اما برای مشاغل کوچک‌تر مقرون‌به‌صرفه نیست . دلیل آن نیاز به یک ابزار مجزا برای برش‌های مختلف است .وقتی به مهندسی واقعی می‌رسد , مولفه‌های فلزی زیادی وجود ندارند که از بخش خمش یک کارگاه ساخت فرار می‌کنند . ترمزها مسئول چین‌خوردگی قطعات فلزی ورق هستند .

نکته:

این احتمالا ً مهم‌ترین مرحله در تولید فلز به دلیل پیچیدگی برخی از خم‌ها است . یک مهندس باید به خوبی با محدودیت‌های فلزی که در واقع قابل‌تولید هستند آشنا باشد .مونتاژ مونتاژ آخرین مرحله یا آخرین مرحله زمانی است که می‌خواهید یک محصول را تولید کنید . اگر مونتاژ شامل جوش باشد , قطعات باید پوشش پودر تمیز باشند .در غیر این صورت قطعات با استفاده از روش‌های دیگری پوشش داده‌شده و به یکدیگر متصل شده‌اند .

 • ورزش‌کار تولید فوری
 • ۱۰۰ % ماشین در واحد خنثی‌سازی شما
 • تحویل همه در سراسر جهان
 • کیفیت تضمین‌شده

برگه ترش ساخت چه چیزی است ؟

ورق فلزی فرآیند شکل‌دهی ورق‌های فلزی به شکل مطلوب با استفاده از روش‌های تولید مختلف است . تکمیل یک محصول معمولا ً شامل مراحل زیادی است – از برش و خم شدن برای عملیات سطح و مونتاژ .اغلب اوقات انواع مختلفی از تکنیک‌های ساخت را می‌توان برای رسیدن به یک نتیجه نهایی مشابه استفاده کرد . اما حق انتخاب صحیح بسته به هزینه‌ها و نیازها ، همچنان وجود دارد .جدول فهرست مطالب I انواع فرآیندهای ساخت متال II شامل برگه Metal Metal متال تعریف انواع of ساخت متال ، سفر از ورق فلزی به محصول فلزی از مهندسی CAD آغاز می‌شود . بعد از ساخت مدل‌ها ، هر قسمت از فرآیند ساخت ورق فلزی لازم عبور می‌کند . معمول‌ترین آن‌ها عبارتند از:

نحوه محاسبه قیمت آهن و انواع آن

 • برش Thermal Laser Cutting Metal برش لیزری گزینه ارجح برای برش کاغذ است . یک روش برش سریع و دقیق که نتایج خوبی را تضمین می‌کند .
 • با مواد ضخیم‌تر ، برش پلاسما می‌تواند به دلیل سرعت آن مورد استفاده قرار گیرد . این مزیت تنها با ضخامت بالای ۱۰ میلی متر مشهود است .ورق فلزی

برش مکانیکی Shearing یا برش می‌میرند به فرآیندی اشاره می‌کند که ورق فلزی را بدون سوزاندن یا ذوب کردن آن کاهش می‌دهد . همچنین هیچ چیپ تولید نمی‌کند . در اصل ، پشم‌چینی متفاوت از برش با قیچی نیست .در پشم‌چینی ، یک مشت ، قطعه کار را بر روی قطعه یا تیغه ثابت فشار می‌دهد . پاک‌سازی بین این است که قطعه کار از طریق آن تناسبی ندارد و باعث می‌شود که این قطعه به شکل برشی در آید.

قیمت پروفیل

 1. Punching Punching یک راه دیگر برای ایجاد سوراخ‌هایی در یک صفحه است . یک مشت فلزی به ورقه برخورد می‌کند و آن را باز می‌کند . این برای تولید مقیاس بزرگ مناسب است اما برای شغل‌های کوچک‌تر مقرون‌به‌صرفه نیست . دلیل آن این است که نیاز به یک ابزار جداگانه برای cuts مختلف وجود دارد .
 2. وقتی این کار به مهندسی واقعی می‌رسد ، اجزای فلزی زیادی وجود ندارد که از قسمت خم شده یک فروشگاه ساخته دست بردارند . ترمزهای رسانه مسئول تاشو کردن قطعات فلزی هستند .
 3. این احتمالا ً سخت‌ترین گام در تولید فلز است ، به دلیل پیچیدگی برخی bends . یک مهندس باید به خوبی با محدودیت‌های خم شدن فلز به چیزهایی که در واقع producible هستند آشنا باشد .
 4. Assembling Assembling آخرین یا آخرین گام زمانی است که می‌خواهید محصول تولید کنید . اگر مونتاژ شامل جوشکاری باشد ، قسمت‌های باید تمیز باشند – پوشش پودر به دنبال آن است .ورق فلزی

نکته:

پودر Coating پودر با روکش پودر sprockets یک فرآیند است که در آن پودر الکترواستاتیک به یک مولفه فلزی باردار اعمال می‌شود . این روش درمانی سطح ترجیحی است که در آن هیچ نیازی به شرایط خاص ، مانند پوشیدن محیط‌های سنگین یا اسیدی ، برای ساخت‌وساز اعمال نمی‌شود .ورق فلزی

نبشی ۳*۳۰*۳۰ شکفته

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *