پروفیل های U فولاد ضد زنگ

کانالهای فولاد ضد زنگ در اندازه ها و مشخصات مختلفی ارائه می شوند. قیمت تیرآهن اصفهان در تهران یکی از این انواع خاص ، پروفیل های فولاد ضد زنگ U است. این بخش سفارشی برای برنامه شما در دسترس است. پروفیل های U فولاد ضد زنگ

مشخصات U فولاد ضد زنگ چیست؟

انواع مختلفی از کانال های فولاد ضد زنگ در Stainless Structurals موجود است. اینها شامل کانالهای نواری ، کانالهای استاندارد و کانالهای متفرقه است. نبشی ۵*۶۰*۶۰ آریان فولاد بیشتر این اندازه کانالها در مرکز ما در کانرو ، تگزاس موجود است. یک نوع خاص که ما ارائه می دهیم پروفیل های U فولاد ضد زنگ است که ممکن است یکی از آنها با نام کانال U نیز شناخته شود. پروفیل های U فولاد ضد زنگ نوع خاصی از کانال های فولاد ضد زنگ در ساده ترین شکل ، به شکل U است. علاوه بر این ، بسته به روش تولید ، آنها می توانند مخروطی یا غیر مخروطی باشند.

پروفیل های U فولاد ضد زنگ

پروفیل های U فولاد ضد زنگ و کانال های C در مقایسه

بسیار شبیه است نحوه محاسبه قیمت آهن و انواع آن و گاهی افراد آن را با کانال استاندارد C فولاد ضد زنگ اشتباه می گیرند. پایه U شبکه یا ارتفاع کانال و مقاطع موازی فلنج یا عرض است. ابعاد ارتفاع و عرض این نمایه به تمایز بین کانال C و کانال U کمک می کند.پروفیل های U فولاد ضد زنگ

تولید پروفیل های فولاد ضد زنگ U

پروفیل U فولاد ضد زنگ در بخشهای نورد گرم موجود است اما بیشتر با روش همجوشی لیزر تولید می شود. تکنولوژی همجوشی لیزر امکان ایجاد گوشه های تیز و مربع و بدون برش را فراهم می کند. قیمت میلگرد در مشهد این روش همچنین امکان دسترسی به اندازه بسیار بزرگتر از روش نورد گرم را فراهم می کند.با استفاده از روش همجوشی لیزر ، Stainless Struktural ها می توانند پروفیل های U سفارشی را در یک طیف وسیع و آلیاژهای مختلف تولید کنند.جایگاه صنعت فولاد ایراناین شامل 304 در لیتر و همچنین 316 در لیتر ، 2205 و بسیاری دیگر است.قیمت میلگرد را روزانه استعلام کن  بنابراین ما می توانیم پروفیل های U فولاد ضد زنگ خود را از 4 اینچ تا 20 اینچ طول و از 2 اینچ تا 8 اینچ عرض تولید کنیم.  دقیقاً مانند سایر بخشهای ضد زنگ ساختاری ما با طول 10 فوت تا 40 فوت در دسترس هستند. ما همچنین می توانیم این بخشها را در اندازه های متریک تولید کنیم.

برنامه های کاربردی برای مشخصات U فولاد ضد زنگ

صنایع و ساخت و ساز

پروفیل های U از فولاد ضد زنگ عمدتا برای کاربردهای خاص صنعتی و ساختمانی استفاده می شوند. سازنده ها از این کانال ها برای قاب بندی و لبه سازی ، به ویژه محافظت از لبه استفاده می کنند. این یکی از مزایایی است که گوشه های تیز کانال فیوز لیزر فراهم می کند. این کانالهای از جنس استنلس استیل همچنین می توانند ستونها یا ساپورت هایی برای گوشه های ساختمان ، رک های صنعتی ، تکیه گاه های لوله ، خطوط نوار نقاله و موارد دیگر باشند. بخش دیگری که از پروفیل های u فولادی ضد زنگ سفارشی برای مسیرها یا سرسره ها برای درب ها یا تجهیزات پردازش استفاده می کند ، عمدتا صنعت سنگین است.

صنعت آب

با این حال ، آنها می توانند در صنایع دیگری که ما خدمت می کنیم مانند معماری و به ویژه کنترل آب استفاده شوند. می توان  را به عنوان راهنمای دروازه مشاهده کرد و ورود به سیستم را در برنامه های کنترل آب و تصفیه خانه های فاضلاب متوقف کرد. از آنجا که این محیط های صنعتی مستعد خوردگی هستند و می توانند نسبت به سایر فلزات سخت باشند ، فولاد کربنی در صنعت خدمات غذایی فولاد ضد زنگ بهترین انتخاب ماده برای استفاده در این مسیرها و سرسره ها است. سفارشی سازی کامل اندازه ها و آلیاژها با استفاده از روش همجوشی لیزر برای این پروفیل های فولاد ضد زنگ در دسترس است. از این رو ، تقریباً با هر طرح و کاربردی می توانیم کار کنیم.

در اینجا چندین نمونه از پروژه های کانال فولاد ضد زنگ سفارشی که ما انجام داده ایم وجود دارد:

سازه های اتاق تمیز ضد زنگ در کیپ کاناورال

در این برنامه ، کانالهای سفارشی بخشی از ساخت یک سکوی متحرک است بررسی قیمت ورق st52 که در اطراف موشکها روی سکوی پرتاب ساخته شده است.

کانالهای فولادی ضد زنگ سفارشی برای سیل گیتس

این کانالهای سفارشی به دروازه های کشویی ایستگاه پمپ کانال 17 تفاوت بین فولاد کربن و فولاد ضد زنگ چیست خیابان و دروازه های سیل تبدیل شدند.

Manatee Gates – محافظت از گونه های در معرض خطر با فولاد ضد زنگکانالهای فولادی ضد زنگ 12 و 15 اینچی بزرگتر برای تولید سیستمهای محافظتی از گوزنهای مخصوص استفاده در جنوب فلوریدا طراحی شده اند. در آنجا آنها از گاو کوهی در معرض خطر محافظت می کنند.

فولاد ضد زنگ برای خطوط نقاله

برای تمیز و بهداشتی بودن تجهیزات پردازش مواد غذایی هیچ ماده ای بهتر از فولاد ضد زنگ وجود ندارد. بنابراین نمایه های U ما گزینه مناسبی برای این برنامه هستند.

کانال های فولاد ضد زنگ

خلاصه ای خوب از محبوب ترین محصولات ما ، کانالهای فولادی ضد زنگ سفارشی و استاندارد ما.

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

ساختارهای ضدزنگ: آماده کمک!

همانطور که مشاهده می کنید ، پروفیل های فولاد ضد زنگ U می توانند در بسیاری از صنایع و کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار گیرند. وقتی طراحی شما به یک کانال کم عمق یا عمیق نیاز دارد ، فولاد سخت شده چیست؟ جایی که یک لبه تیز بسیار مهم است ، Stainless Struktures می تواند به شما کمک کند. فن آوری پیشرفته تولید هنر ما ، لیزر فیوژن ، می تواند این طرح ها را به واقعیت تبدیل کند.26 نوع مختلف فولادبا این حال ، شما را تشویق می کنیم که خارج از چارچوب فکر کنید. با هم همه راه ها و روش های موجود را بررسی خواهیم کرد تا شما را به آنچه که نیاز دارید برسانیم. آیا  بهترین گزینه نیستند.