کاربرد خانگی از فولاد ضد زنگ

استفاده از فولاد ضد زنگ در خانه

فولاد ضد زنگ در حال حاضر به دلیل “سازگاری مواد غذایی” و به طور کلی مقاومت مقاومت مشخصه تقویت کننده فولاددر برابر انواع مختلف خوردگی ، متداولترین ماده مورد استفاده برای وسایل خانگی و ظروف است. کاربرد خانگی از فولاد ضد زنگ اگر بخش مهمی از دکوراسیون داخلی را کنار بگذاریم ، سیم های فولادی ضد زنگ در طیف گسترده ای از کاربردهای خانگی ، در طول برش های صاف ، قطعات شکل گرفته یا شکل گرفته یا به صورت مش سیم ، الزامات خمکاری فلزات جای خود را پیدا می کنند. ما در اینجا موارد استفاده خانوار را به شرح زیر تقسیم بندی می کنیم:ظروف آشپزخانه و وسایل آشپزی: ظروف آشپزخانه زیادی وجود دارد که در مراحل مختلف تهیه و پخت و پز غذای خانگی از سیم فولاد ضد زنگ استفاده می کنند. قابل توجه:

 

کاربرد خانگی از فولاد ضد زنگ

پخت و پز و ذخیره سازی

در این دسته بندی که به طور گسترده تعریف شده است ، بیشتر برنامه ها هاش سنگین ۳۴ترک شامل تک رشته یا بافت های درشت است.  سبدهای سرخ کردنی یا از سیم شکل گرفته و الکتروپولیش شده یا با استفاده از مش سیم

وسایل برقی

سیمهای فولادی ضد زنگ در کاربردهای بسیار متنوعی در هر پروفیل های سازه ای فولاد ضد زنگ دستگاه برقی مدرن وجود دارد. فقط به ذکر چند کاربرد معروف یا گاهی نادیده گرفته شده: سیم جوش ورقهای ضد زنگ تشکیل شده در ماشین های ظرفشویی ، ماشین لباسشویی ، خشک کن انواع ورق پلی کربنات فیلترهای مش سیم در ماشین های ظرفشوییکاربرد خانگی از فولاد ضد زنگ سیم فنر در کلیدهای “روشن / خاموش” ، بست بستن در ماشین لباسشویی درام ، و غیره …

سایر مصارف خانگی دیگر:

حمام های مجلل: نگهدارنده های صابون ، شیلنگ های فلزی انعطاف پذیر ساخته شده از سیم های بافته شده خوبقیمت ورق ساختمانی چشمه ها در انواع مختلفی از سیستم های اسپری آئروسل که در تمیز کردن با سفید کننده و غیره استفاده می شود …چشمه های سمپاش زیبایی یا لوکس: اسپری مو ، عطر / رایحه است.

با توجه به کاربردهای بسیار متنوع خانگی ، طیف گسترده ای از درجه های فولاد ضد زنگ مشاهده می شود: گریدهای آستنیتی 304 ، گاهی 316 بیشترین استفاده را دارند  اما بخش قابل توجهی از ظروف ساده از درجه فریتی 430 (شلاق میکسر ، صافی های مش و غیره) استفاده می کنند. ..) قیمت ورق سیاه فابریک  بیشتر با توجه به تفاوت هزینه با نمرات حاوی Ni. سیم های فنر اسپری آئروسل گاهی اوقات به مقاومت در برابر خوردگی بالا نیاز دارند که استفاده از گریدهای فوق ضد زنگ مانند 904L را ضروری می کند.

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

سیم فولادی ضد زنگ را برای فروش در Sadevinox پیدا کنید

ما در Sadevinox طیف گسترده ای از محصولات سیم فولادی ضد زنگ را برای انتخاب شما ارائه می دهیم. قیمت تیرآهن اصفهان در تهران مقادیر کم یا زیاد موجود در فروشگاه آنلاین ما را پیدا کنید یا با یکی از مشاوران فروش ما در مورد  یلگرد و انواع آن گزینه های موجود در گفتگو صحبت کنید.  آیا برای انتخاب سیم فولادی ضد زنگ صحیح برای کار به کمک نیاز دارید؟ فقط به ما اطلاع دهید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد محدوده ما ، امروز از طریق ایمیل یا تلفن با ما در Sadevinox تماس بگیرید.