کربن استیل برای استفاده نظامی

در بهار سال 2013 ، Grunau Metals در مورد پروژه ساخت و ساخت یک عرشه سانتریفیوژ جدید و مقاوم سازی عناصر فولادی سازه کارخانه گازرسانی داکوتا با فولاد ضد زنگ به دلیل دفاع تهاجمی در برابر خوردگی با ما تماس گرفت. فولاد کربن یک آلیاژ قوی است که می تواند در زمینه های مختلف برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار گیرد. این آلیاژ فلز تلفیقی از آهن و کربن است. بیشترین استفاده از فلزات در صنعت ساختمان بسته به سطح کربن مورد استفاده در طی فرآیند ، از فولاد کربن می توان برای همه موارد ، از حصارهای ساختمان گرفته تا لوله های عظیم استفاده کرد. حداقل محتوای مورد نیاز برای فولاد کربنی وجود ندارد. این بدان معنی است که هر مقدار نیکل ، کروم ، مولیبدن ، کبالت یا هر ماده دیگری را می توان در مقادیر مختلف برای اثر مطلوب اضافه کرد. انعطاف پذیری این آلیاژ فلز است که آن را برای استفاده نظامی ایده آل می کند.

کربن استیل برای استفاده نظامی

انواع فولاد کربن

فولاد کربن برای نیازهای خاص می تواند در گریدهای مختلف آلیاژ شود. نبشی ۳*۴۰*۴۰ آریان فولاد درصد کربن موجود در آلیاژ می تواند از صفر تا دو درصد باشد. این اختلافات افزایشی می تواند یک آلیاژ سفت و سخت شده را به یک ورق فولاد کربنی قابل انعطاف پذیری و قابل انعطاف تبدیل کند.

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

این پروژه از آن جهت منحصر به فرد بود استعلام قیمت ورق A283 که شامل تولید بزرگترین تیرهای فولادی ضد زنگ جوش داده شده با لیزر بود که شرکت ما تاکنون برای یک پروژه داخلی تولید کرده بود.

  1. نمایه ها: تیرهای سفارشی ، کانال ها و زاویه ها
  2. جنس: فولاد ضد زنگ 316 / L
  3. اعدام: لیزر جوش داده شده
  4. صنعت: نفت و گاز
  5. مکان: Beulah ، داکوتای شمالی
  6. سازنده: Grunau ، Oak Creek ، ویسکانسین

پروژه گازرسانی داکوتا

شرکت گازسازي داكوتا كارخانه خود را در داكوتاي شمالي در سال 1995 افتتاح كرد. آنها گاز طبيعي مصنوعي را از ذغال سنگ توليد مي كنند كه مناطقي را از كانادا تا آيووا تأمين مي كند ، جايي كه اين كشور با خطوط لوله تمام شرق آمريكا متصل مي شود. این گیاه تقریباً 16000 تن زغال سنگ روزانه استفاده می کند و همراه با گاز طبیعی ، این گیاه همچنین سولفات آمونیوم مورد استفاده در کودها ، آمونیاک و اسیدهای کرزیلیک را تولید می کند.همانطور که می توانید تصور کنید ، این مواد شیمیایی و اسیدهای سخت یک محیط خورنده را ایجاد می کنند که می تواند به عناصر ساختاری گیاه آسیب جدی برساند.

فولادهای کم کربن

یک فولاد کم کربن نمی تواند بیش از 0.3 درصد کربن داشته باشد. مقادیر کم کربن که به آن آهن فرفورژه نیز گفته می شود بسیار متنوع است. مصارف نظامی فولاد کم کربن می تواند شامل موارد زیر باشد:

فولادهای کم کربن می توانند سطح کربن فوق العاده کمی داشته و به 0.08 درصد برسند. این اجازه می دهد تا به ابزارهای مختلف با قوام مختلف جعل شود.شکستگی فیبرپس از 20 سال تولید مداوم ، کارخانه نیاز به تعمیر قابل توجه داشت. شرکت Grunau ، تولید کننده گواهینامه AISC ، از Oak Creek ، ویسکانسین برای ساخت یک عرشه سانتریفیوژ جدید و مقاوم سازی فولاد سازه انتخاب شد. برای جایگزینی سازه های فولادی ، نوع 316L ضد زنگ به دلیل مقاومت کافی و بیشتر مقاومت در برابر خوردگی انتخاب شده است. کربن استیل برای استفاده نظامی

فولادهای کربن متوسط

فولادهای کربن متوسط ​​محبوب ترین نوع فولاد کربنی هستند و دامنه محتوای کربن آنها از 0.3 تا 0.6 درصد است. این فولادها بیشتر برای مصارف ساختاری مانند ساختمانها و پلها مورد استفاده قرار می گیرند. سایر کاربردهای این آلیاژ برای:

این نوع محبوب فولاد کربنی را می توان در یخچال ها و اتومبیل ها نیز یافت.

فولادهای پر کربن

گرچه این نوع کربن از طریق عملیات حرارتی بسیار سخت می شود ، اما شهرت آن بسیار شکننده است. از فولادهای پر کربن معمولاً برای موارد زیر استفاده می شود:

این آلیاژ انعطاف پذیر و شکل پذیر ارزان است و می توان آن را به راحتی تشکیل داد ، قیمت ناودانی و انواع آن که این خاصیت شکننده بودن آن را جبران می کند.

پروفیل های جوش داده شده با لیزر سفارشی

با نیاز به پروفیل های فولاد ضد زنگ 316L ، سازه های ضد زنگ تنها گزینه برای تهیه اشکال مورد نیاز Grunau بود. پروژه عرشه سانتریفیوژ ویژه یک پلت فرم 8،616 SQFT بود که به پرتوهای فلنج عریض بسیار بزرگ و اعضای دیگر از جمله کانالها و زاویه های لیزر جوش داده شده سفارشی نیاز داشت. یک نکته منحصر به فرد در مورد این پروژه این است.5 نکته ایمنی هنگام کار با فولاد و لوله هاکه به بزرگترین تیرهایی نیاز دارد که شرکت ما برای پروژه داخلی تولید کرده است. این تیرهای بلند 36 ”عرض 16” داشتند و در طول 32 فوت سفارشی تولید شدند. در کل ، ما بیش از 150 تن از اشکال سازه ای از جنس استنلس استیل نوع 316L را برای کار تهیه کردیم. کربن استیل برای استفاده نظامی

فولادهای فوق کربن

فولادهای کربنی فوق العاده بالا با مقاومت در برابر کربن 1.25 تا 2.0 درصد قوی ترین رده های فولادی کربنی هستند. گرچه این قوی ترین است ، اما شکننده ترین است و باید با مراقبت بسیار بالایی از آن استفاده شود. از فولادهای کربنی فوق العاده بالا که به عنوان چدن نیز شناخته می شود ، بیشتر برای ساخت گلدان و چاقو استفاده می شود.

در آلیاژهای Avion ، تمام فولاد ما کاملاً توسط کارخانه های تولید کننده ایالات متحده تأیید شده است. ما یک فروشنده مورد تأیید ناسا هستیم که خدمات مختلفی را به صورت محلی و جهانی ارائه می دهیم. قیمت تیرآهن اصفهان در تهران اگر در مورد هر یک از محصولات فولادی ما سوالی دارید یا مایل به دریافت قیمت هستید ، با شماره (800) 408-2329 با ما تماس بگیرید یا به صورت آنلاین از ما بازدید کنید.

زور. تیتانیوم ، آلومینیوم و آلیاژهای نیکل در دمای بالا مانند Hastelloy ، همه قدرت سبک لازم برای کاربردهای هوافضا را دارند. علاوه بر نسبت قدرت به وزن بالا ، مواد مورد استفاده برای تجهیزات نیروی فضایی باید بسیار دقیق باشند و بتوانند در برابر شرایط شدید معمول در کاربردهای هوافضا مقاومت کنند.

برای کارخانه ای مانند این ، خاموش کردن می تواند بسیار پرهزینه باشد که جدول زمانی محدودی را ارائه می دهد ، زیرا آنها فقط برای یک ماه خاموش شدن مجاز هستند. با یک برنامه ریزی مهم ، ما توانستیم پروفایل ها را به موقع تحویل دهیم و Grunau توانست همه مشخصات را به مشخصات خود برساند.نمایه های ساختاری ضدزنگ اکنون در Revit موجود استبه گفته مدیران کارخانه ، کار Grunau بیش از کار پیمانکاران قبلی کارخانه بوده است. برای چنین پروژه منحصر به فردی با چنین پروفیل های بزرگ از جنس استنلس استیل ، کار با یک سازنده باتجربه برای انجام کار لذت بخشی بود.

ساختارهای ضدزنگ برای بسیاری از صنایع

پروفیل های فولاد ضد زنگ جوش داده شده با لیزر در انواع کاربردهای صنعتی مانند اجزای ساختاری این کارخانه گازدهی رایج است. طی چندین سال گذشته ،قیمت میلگرد در مشهد  این پروفایل ها نیز در کاربردهای معماری محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. این شامل لوله های مربع گوشه ای مستطیل و مستطیل شکل تیز ما است که کاملاً منطبق برای طراحی های مدرن است. اکنون ما توانایی تولید پروفیل گوشه ای تیز سفارشی علاوه بر ضد زنگ را در فولاد کربنی داریم. گزینه ها با آرایه وسیعی از پروفایل های استاندارد و سفارشی محدود نیستند. کربن استیل برای استفاده نظامی

آیا شما به یک پرتو فلنج عریض بزرگ برای کاربردهای ساختاری در یک محیط خورنده یا یک کانال کوچک سفارشی برای ورودی شیشه ای نیاز دارید یا خیر ، تیم ما در اینجا برای کمک به شما است!مقاومت مشخصه تقویت کننده فولادبرای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه پروفیل های فولاد ضد زنگ و کربن ما می توانند طراحی شما را به سطح بعدی برسانند امروز با ما تماس بگیرید. کربن استیل برای استفاده نظامی

به همین دلیل ، رنیوم به فلز محبوب تجهیزات هوافضا تبدیل شده است. رنیوم یک فلز بسیار نادر مقاوم در برابر دما است که برای تولید ابزار دقیق ، اجزای موتور و سیستم های سوخت تجهیزات هوایی و هوایی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت لوله را تخمین بزنید برای افزایش دوام مواد با کاهش تخلیه قوس ، کاهش اثرات حرارتی و جلوگیری از سایش سطح ، اغلب از پوشش رنیوم در صفحات خارجی موشک ، موشک و فضاپیما استفاده می شود.