نمایه های ساختاری ضدزنگ

برای کمک به معماران ، مهندسان و طراحان با استفاده از پروفیل های سازه ای از فولاد ضد زنگ در طراحی های خود ، Stainless Structurals America قیمت تیرآهن اصفهان در تهران اکنون پرونده های Revit را برای بخشهای استاندارد در دسترس قرار داده است. هاش سبک ۵۵ کره لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به مطالعه زیر ادامه دهید. نمایه های ساختاری ضدزنگ اکنون در Revit موجود است.

 

نمایه های ساختاری ضدزنگ

Revit چیست Revit چیست؟

به طور کلی ، Autodesk Revit یک نرم افزار مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) است. این در مایکروسافت ویندوز کار می کند تا به کاربران مانند معماران و مهندسان امکان طراحی با عناصر مدل سازی و پیش نویس پارامتریک را بدهد. Revit به کاربران امکان می دهد تا سازه ای را به صورت سه بعدی طراحی کرده و به کلیه اطلاعات مربوطه از پایگاه داده مدل ساختمان دسترسی پیدا کنند.تیرآهن 14 وکارخانه های تامین کننده

یکی از بزرگترین مزایای Revit این است که مدل تمام روابط بین اجزای مختلف در طراحی را به دست می آورد به گونه ای که تغییر در هر عنصر منجر به تغییر در همه مدل می شود. این امر هنگامی ضروری است قیمت تیرآهن سبک در مشهد که چندین رشته با هم روی یک پروژه کار کنند.

Revit همچنین امکان مدل سازی ، ارائه و اجرای آسان طراحان را فراهم می کند. محیط کار آن امکان همکاری بالادست و پایین دست را فراهم می کند. پروژه های مربوط به ساختمانهای کامل یا فقط مجامع خاص را می توان با استفاده از ابزارهای مدل سازی Revit طراحی کرد. Revit شامل سه دسته اصلی اشیا or یا خانواده ها است. نمایه های ساختاری ضدزنگ اکنون در Revit موجود است.قیمت ورق سیاه فابریکاینها شامل خانواده های سیستم مانند سقف و دیوارها ، خانواده های قابل بارگیری مانند پروفیل های فولادی است که می تواند به صورت جداگانه ساخته شده و در یک پروژه بارگیری شود قیمت تیرآهن سبک در مشهد و خانواده های In-Place. همه این نوع خانواده ها را می توان به عنوان مدل پارامتری با ابعاد و مشخصات ایجاد کرد. این به کاربران امکان می دهد پارامترهای از پیش تعیین شده مانند ارتفاع ، عرض و طول را تغییر دهند.

سازه های ضد زنگ در Revit

در Stainless Strukturals ، یکی از عناصر اصلی ما این است که به مشتریان خود کمک می کنیم تا خارج از چارچوب فکر کنند و تلاش می کنیم تا طرح های آنها را به واقعیت تبدیل کنیم. پیشرفت در فناوری با برنامه هایی مانند 5 نکته ایمنی هنگام کار با فولاد و لوله ها Revit طراحی ساختمان ها ، سیستم ها و سازه ها را آسان می کند. تاکنون ، Revit برای اکثر اشکال سازه استاندارد فولاد ضد زنگ در دسترس نبود. دیگر اینگونه نیست.

Revit از پرونده های .RVT برای ذخیره مدل های BIM استفاده می کند و خانواده ها به عنوان پرونده های .RFA ذخیره می شوند و در صورت لزوم به پایگاه های داده وارد می شوند. Stainless Strukturals هم اکنون دارای پرونده های .RFA برای طیف وسیعی از محصولات دارای اشکال ساختاری استاندارد از جنس استنلس استیل است. این شامل تیرها ، کانال ها ، زاویه ها ، سه راهی ها و لوله های مربع و مستطیل ساختاری است. نمایه های ساختاری ضدزنگ اکنون در Revit موجود استانفجار سودااین پرونده های Revit از طریق این لینک در وب پروفیل های U فولاد ضد زنگ سایت ما برای بارگیری موجود است.

 

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

اطلاعات و پشتیبانی محصول

در کنار این پرونده های Revit ، Stainless Struktural دارای اسناد و بارگیری های دیگر در صفحه پشتیبانی ما است. مقاطع سازه ای در فولاد ضد زنگ در حال گسترش در جامعه معماری ، 5 استفاده از ماتینگ فولادی مهندسی و ساخت و ساز است. ما تلاش می کنیم تا حد امکان اطلاعاتی در زمینه طراحی با پروفیل های فولاد ضد زنگ ارائه دهیم. لطفاً برای اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه کنید یا امروز با ما تماس بگیرید.