قیمت نبشی

آشنایی با نبشی

قیمت نبشی آهن رسان یکی از انواع شناخته شده فولاد ساختاری و کاربردی است. یکی از مشخصه‌های برجسته آن شکل L آن است. انواع نبشی می‌تواند در صدها و حتی هزاران پروژه مختلف از قیبل ساختن یک فرم تخت گرفته تا نردبان، انواع مبلمان و لوازم دیگر منزل مورد استفاده قرار گیرد. این محصول به دلیل کارایی‌های متنوع و زیادی که دارد به عنوان یک عنصر فولای همه کاره شناخته شده است و چون ماده مقرون به صرفه،  و کاربرد آن آسان است در ساختن هر چیزی مورد استفاده قرارمی‌گیرد. حال در این مقاله به مباحثی مثل: مقرون به صرفه بودن آن، تطبیق پذیری، مقاومت، وزن، چگونگی نگهداری آن، سایز و قابل دسترس بودن این محصول پرکاربرد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

قیمت نبشی
چرا بسیار مقرون به صرفه است

نیم رخ ساختمانی در مقایسه با انواع دیگر محصولات فولادی و فلزات دیگر و یا مقدار معادل آن از چوب و یا مواد کامپوزیتی از مقاومت و قدرت بسیار بالایی برخوردار است. در عین حال وزن بسیار کمی نیز دارد. در مقابل همه این ویژگی ها چیزی که این محصول را خیلی خاص می‌کند این است که با همه این مزایا بسیار مقرون به صرفه است و نسبت به محصولات فولادی دیگر قیمت کمتری دارد. همین ویژگی نیز سبب شده که این محصول آهنی جایگزین بسیار مناسبی برای فلزات گران قیمت مانند آلومینیوم و یا چوب و کامپوزیت باشد.
از انواع نبشی می‌توان به عنوان یکی از اجزای سازنده در بسیاری از پروژه‌های کم هزینه بدون اتلاف هزینه اضافی و یا پروژه‌های کوچکی که به استقامت بالایی نیاز دارند، استفاده کرد.
در ادامه به بررسی دیگر ویژگی انواع نبشی خواهیم پرداخت.

آیا نیم رخ ساختمانی تطبیق پذیر است

این محصول فولادی توانایی بالایی برای کاربرد در پروژه‌های مختلف دارد. کارهایی مانند ایجاد قاب برای ماشین چمن زنی و یا اضافه کردن تسمه به یک یدک کش، و یا به عنوان یک محصول سبک وزن به جای الوار در سقف و یا در چارچوب درب قرارگیرد. علاوه بر این از کاربردهای دیگر این محصول شگفت انگیز این است که می‌توان از آن به عنوان یک عنصر تقویت کننده برای عناصر ساختاری سنگین‌تر استفاده کرد. در پروژه‌های هنری نیز انواع این محصول کاربرد فراوانی دارد چون کار با آن بسیار آسان و راحت است.
برای کار با آن فقط کافی است کمی تجربه جوشکاری و ساختن لوازم و کمی آشنایی با ابزار جوشکاری و تراشکاری فلزات را داشته باشید. سفت و محکم بودن این محصول باعث شده به راحتی بتوان روی آن کنده کاری کرد و به آن شکل داد. به آسانی می‌توان آن را با یک دستگاه خرد کن خرد کرد و با استفاده از یک گیره آهنگری خم می‌‌‌‌‌شود که علاوه بر این‌ها جوش دادن این محصول فولادی حتی با یک ماشین جوشکاری ارزان قیمت نیز امکان پذیر است. از این محصول برای ساختن عناصر پیچیده تر نیز استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

چرا نیم رخ ساختمانی مقاومت بالایی دارد

با توجه به اینکه انواع نبشی فقط تا زاویه 90 درجه در امتداد طول خود خم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، میتوان نتیجه گرفت که این محصول در برابر خم شدن بسیار قوی و مقاوم است. این نوع محصول بار بیشتری را نسبت به سایر محصولات فولادی پشتیبانی می‌کند و از چوب و کامپوزیت نیز بسیار مقاوم‌تر است و می‌تواند به عنوان ساختاری که بارهای بزرگی را حمل می‌کند مورد استفاده قرار گیرد.
وزن آن چگونه است
همانطور که گفته شد در مقایسه با دیگر محصولات فولادی و یا چوب با قدرت مشابه، انواع نبشی از وزن بسیار پایینی برخوردار هستند. با این وجود این ویژگی از انواع آن میتوان در ساخت قفسه‌ها و یا لوازمی که در اندازه خود مقاوم هستند استفاده کرد. این محصول می‌تواند در هر پروژه ای که وزن و مقاومت برای آن در اولویت است مورد استفاده قرارگیرد.
نگهداری نبشی به چه صورت است
اگر بر روی این محصول فولادی کارهای جوشکاری، مهر و موم کردن و رنگ زدن آن ها به درستی انجام شود، نیاز به نگهداری بسیارکمی دارد. دشمن اصلی نابودی این محصول زنگ زدگی است و هر زمان که این فلز بدون پوشش در معرض هوا قرارگیرد زنگ می‌زند. بنابراین باید بسیار دقت کردکه در هنگام اتمام پروژه قسمت‌هایی که با این محصول فولادی کارشده‌اند با فرایندهایی مانند رنگ زدن و با راهکارهای دیگر پوشیده شود چون این کار از زنگ زدگی فلزات جلوگیری می‌کند و اگر این مساله در پروژه‌ها رعایت شود، دیگر نیاز به نگهداری بیشتری نیست.
سایز انواع آن چگونه است
انواع نبشی در ضخامت، طول، عرض و ارتفاع‌های مختلف در دسترس است. با داشتن سایزهای مختلف این محصول در واقع یک منبع غنی از قدرت و تحمل بار برای پروژه محسوب می‌شود. ضخامت های رایج آن از یک هشتم اینچ تا بیش از یک اینچ و عرض و عمق آن از نیم اینچ تا 9 اینچ، تولید و در بازار موجود است.

قیمت نبشی

آیا به راحتی در دسترس است

انواع این محصول را می‌توان از مکان‌های مختلفی تهیه کرد. به عنوان مثال مغازه‌های ابزار فروشی، مغازه‌های جوشکاری و یا فروشگاه‌های بزرگ مربوط به سازه‌های فولادی نمونه‌هایی از این مکان‌ها است . این به این معناست که در هنگام انجام پروژه اگر با کمبود این محصول مواجه شویم و یا برای تعمیر سریع به یکی از انواع آن نیاز پیدا کردیم، به راحتی قابل تهیه کردن است.

قیمت روز نبشی و قوطی در آهن رسان  وزن و قیمت نبشی ۴،  قیمت نبشی۱۲  قیمت نبشی جهان قیمت نبشی8  قیمت نبشی 10*10 قیمت نبشی  تودلی  در ahanresan قیمت نبشی گالوانیزه در کنار  قیمت نبشی ۴ نسبت به  قیمت آهن و در برابر قیمت آهن ساختمان سازی اندکی کاهش یافت وزن نبشی در فرمولی معین قیمت آهن آلات در بندرعباس آهن رسان  قابل محاسبه قیمت لحظه ای آهن و میلگرد  برای خصوصیات رایج قیمت اهن در مشهد  استعلام فوری قیمت نبشی 4 سبک قیمت نبشی 10*10 خصوصیات مهم  قیمت نبشی بناب آهن رسان قیمت آهن ۱۴ قیمت قوطی آهن نمودار قیمت آهن آلات  علت افزایش قیمت آهن آلات قیمت آهن کیلویی  قیمت آهن قیمت آهن قم قیمت آهن در مریوان  شهرهای صنعتی برای خرید و سفارش تعیین قیمت اهن در زنجان  قیمت تناژ آهن قیمت آهن معمولی برای صنایع داخلی به نرخ مصوب و  قیمت آهن در شیراز  قیمت روز آهن در بیرجند آهن رسان  نبشی استیل دکوراتیو  تحلیل آیرومارت ابعاد پروفیل صنعتی  قیمت نبشی گالوانیزه با کمترین میزان تغییر قیمت پروفیل مبلی قیمت نبشی مشهد قیمت نبشی آرین  قیمت نبشی استیل را در این سایت به ادرس www.ahanresan.ir می توانید مشاهده کنید.

آیا نبشی قابل بازیافت است

همیشه در همه جای دنیا استفاده از محصولات فولادی، موضوع بازیافت شدن و قابل بازیافت بودن آن از اهمیت زیادی برخوردار است. انواع این پروفیل به راحتی می‌تواند به محصولات جدیدی بازیافت شود و یا دوباره به همان شکل مورد استفاده قراربگیرد. آنچه از این محصول در پروژه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد، میتواند به راحتی ذوب شود، پالایش شود و در تولید محصولات جدید فولادی استفاده شوند. این روند به کاهش تولید زباله صنعتی کمک بسیار شایانی می‌کند.
برای پروژه های بزرگ خود بهتر است با عمده فروشان این محصولات فولادی برای خرید هر مقدار از این نوع محصولات هماهنگ کنید و به منظور این کار می‌توانید با مشاورین متخصص ارتباط برقرار کنید.